Sena Güven Antrasit Tulum
Sena Güven Antrasit Tulum
Sena Güven Antrasit Tulum
Sena Güven Antrasit Tulum
Sena Güven Antrasit Tulum
Sena Güven Antrasit Tulum
Sena Güven Antrasit Tulum
Sena Güven Antrasit Tulum

Yeni Sezon Antrasit Bağlamalı Tulum

Fiyat : ₺529,99(KDV Dahil)

Ürün Bilgileri

Tulum Boy: 137 cm

Bedenler: 36/38/40/42

Beden Ölçü Tablosu

BÖLGE 36 BEDEN 38 BEDEN 40 BEDEN 42 BEDEN
GÖĞÜS 80-88 CM 89-94 CM 95-98 CM 99-101 CM
BEL 67-75 CM 76-81 CM 82-85 CM 86-88 CM
BASEN 91-99 CM 100-105 CM 106-109 CM 110-112 CM

Kendinize Uygun Bedeni Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

* Beden seçimi yaparken, mezura ile göğüs, bel, basen ölçünüzü bolluk payı vermeden ölçmeniz gerekmektedir. Elde ettiğiniz ölçümlere göre yukarıdaki beden tablomuzdan hangi bedeni sipariş etmeniz gerektiğini bulabilirsiniz.

*Ölçülerinizi alırken bolluk payı vermemelisiniz çünkü beden kalıplarımız yukarıdaki ölçülerden daha boldur.

*Eğer yukarıda belirtilen ölçülerin altında veya üstündeyseniz size özel bedende Bağlamalı Tulum ürünümüzü 60 ₺’lik fiyat farkı ile üretmekteyiz.

Size uygun bedeni öğrenmenizde yardımcı olacak videoları talep etmek, aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için buraya tıklayarak bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

:

 

Dört mevsimde de tercih edebileceğiniz Yeni Sezon Sena Güven Bağlamalı Tulum, modern ve stil sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Kolaylık, rahatlık ve stil tasarımında gizli detaylar sayesinde bir araya gelen Bağlamalı Tulum,  kumaşının özelliği sayesinde rahat hareket etmenize yardımcı olur ve dört mevsimde de tercih edilebilmesi ile öne çıkıyor.

 

Bağlama ve arka kısmında yer alan uzun parça detayları ile stilinizi ortaya koyarken rahat ve konforlu olmanıza yardımcı oluyor. Uzun arka detayı tek parça halinde olması sayesinde giyim kolaylığı sunmaktadır.

 

Sena Güven Bağlamalı Tulum, günlük yaşantınızda stilinizi öne çıkarmanız için tasarlandı. Farklı ve yenilikçi yaklaşımı ile patenti Sena Güven’e ait olan Bağlamalı Tulumlarda 1. Sınıf Krep Kumaş kullanılmaktadır.Açık renk ürünlerde pantolan astarı ile birlikte kullanılması önerilmektedir.

 

 

 

 

 

Sena Güven’in imzasını taşıyan Bağlamalı Tulumlar yeni sezonda yeni renkleri ve kumaşı ile yeniden sezonun en favori ürünlerinden biri olacak.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.