Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri
Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri

Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Gri

Fiyat : ₺289,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,99(KDV Dahil)

Ürün Bilgileri:

Kimona: Standart Beden (36/38/40/42/44 arası bedenler için uygun)

Pantolon Bedenler: 36/38/40/42/44

Kumaş: Keten

Yıkama Önerisi:

·  Çamaşır makinesinin elde yıkama programında,

·  Soğuk suda

·  Kuru Temizleme

 

Kimono Ölçüleri

Kimono Boy: 120 cm

 

Pantolon Ölçüleri

Pantolon Boy: 104 cm

Bel: Lastikli

Manken Ölçüleri

BOY

GÖĞÜS

BEL

BASEN

1.74 CM

85 CM

65 CM

90 CM

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler

*Pantolon ürününün beli lastiklidir. Kendi bedeninizi tercih etmeniz önerilir.

*Tercih edeceğiniz beden ölçüsü pantolon ürünü için geçerlidir. Her siparişte Kimono 44 bedene kadar uygun olan standart bedende gönderilir.

Size uygun bedeni öğrenmenizde yardımcı olacak videoları talep etmek, aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için buraya tıklayarak bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

:

 

Pantolon ve Kimono takımdan oluşan Keten Eva Kimono Takım, farklı renk seçenekleri ile rahat ve stil sahibi bir kombin oluşturabilmenizde size yardımcı oluyor. Doğal ve terletme yapmayan Keten kumaşı sayesinde yaz aylarının en çok tercih edilen ürünleri arasındaki yerini almaya geliyor. 

 

Kırçıllı Gri renk seçeneği sayesinde Keten Eva Kimono Takım, nötr tonları sevenler için mükemmel bir tercih sunuyor. Diğer birçok renk ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz Gri Keten Eva Kimono Takımı ile sportif tarzınıza şık ve iş kadını havası veren bir dokunuş yapabilirsiniz. 

 

Beraberinde gelen pantolon ise, Kimono’nun oluşturduğu stili en mükemmel şekilde tamamlaması için tasarlandı. Bel kısmı lastikli olan pantolon rahat kalıbı sayesinde şıklığınızın altında gizlenen rahatlığı size sunuyor. 

 

Anıların vazgeçilmez bir parçası olacak Dés Vu Collection by Sena Güven günlük yaşantınızda ve özel günlerinizde sizi tamamlayan bir koleksiyon olarak yerini alıyor. Yaşadığınız her güzel an sizin anılarınızda yerini alırken sizi anlatan ve göz kamaştıran ürünler Sena Güven’in tasarımı ile hayat buluyor.

 

 

Etiketler
Keten, Keten Kontrast, Keten Kontrast Tulum, Keten Kontrast Tulum -, Keten Kontrast Tulum - Bej, Keten Kontrast Tulum Bej, Keten Kontrast -, Keten Kontrast - Bej, Keten Kontrast Bej, Keten Tulum, Keten Tulum -, Keten Tulum - Bej, Keten Tulum Bej, Keten -, Keten - Bej, Keten Bej, Kontrast, Kontrast Tulum, Kontrast Tulum -, Kontrast Tulum - Bej, Kontrast Tulum Bej, Kontrast -, Kontrast - Bej, Kontrast Bej, Tulum, Tulum -, Tulum - Bej, Tulum Bej, -, - Bej, Bej, Keten Eva, Keten Eva Kimono, Keten Eva Kimono Takım-, Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı, Keten Eva Kimono Takım- Kırçıllı Taş, Keten Eva Kimono Takım- Taş, Keten Eva Kimono Kırçıllı, Keten Eva Kimono Kırçıllı Taş, Keten Eva Kimono Taş, Keten Eva Takım-, Keten Eva Takım- Kırçıllı, Keten Eva Takım- Kırçıllı Taş, Keten Eva Takım- Taş, Keten Eva Kırçıllı, Keten Eva Kırçıllı Taş, Keten Eva Taş, Keten Kimono, Keten Kimono Takım-, Keten Kimono Takım- Kırçıllı, Keten Kimono Takım- Kırçıllı Taş, Keten Kimono Takım- Taş, Keten Kimono Kırçıllı, Keten Kimono Kırçıllı Taş, Keten Kimono Taş, Keten Takım-, Keten Takım- Kırçıllı, Keten Takım- Kırçıllı Taş, Keten Takım- Taş, Keten Kırçıllı, Keten Kırçıllı Taş, Keten Taş, Eva, Eva Kimono, Eva Kimono Takım-, Eva Kimono Takım- Kırçıllı, Eva Kimono Takım- Kırçıllı Taş, Eva Kimono Takım- Taş, Eva Kimono Kırçıllı, Eva Kimono Kırçıllı Taş, Eva Kimono Taş, Eva Takım-, Eva Takım- Kırçıllı, Eva Takım- Kırçıllı Taş, Eva Takım- Taş, Eva Kırçıllı, Eva Kırçıllı Taş, Eva Taş, Kimono, Kimono Takım-, Kimono Takım- Kırçıllı, Kimono Takım- Kırçıllı Taş, Kimono Takım- Taş, Kimono Kırçıllı, Kimono Kırçıllı Taş, Kimono Taş, Takım-, Takım- Kırçıllı, Takım- Kırçıllı Taş, Takım- Taş, Kırçıllı, Kırçıllı Taş, Taş,