Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru
Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru

Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru

Fiyat : ₺259,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,99(KDV Dahil)

Ürün Bilgileri: 

Keten Kontrast Tulum

Bedenler: Standart  (36/38/40 bedenler için uygun)

*42 Beden için özel ölçü çalışılmaktadır. 

Kumaş: Keten

Renk: Ekru

Yıkama Önerisi:

·  Çamaşır makinesinin elde yıkama programında,

·  Soğuk suda

·  Kuru temizleme

 

Elbise Ölçüleri

Elbise Boy: 135 cm

*Tüm bedenler için geçerlidir.

 

Manken Ölçüleri

BOY

GÖGÜS

BEL

BASEN

1.72 CM

87 CM

77 CM

100 CM

 

 

Dikkat Etmeniz Gerekenler

* Elbiseyi astar ile birlikte kullanmanızı öneririz. Eğer seyyar bir astara sahip değilseniz üretimimiz olan Sena Güven Astar ürününü whatsapp hattımıza ulaşarak satın alabilirsiniz. 

*Elbisenin salaş, oversize kalıp özelliği farklı vücut kalıplarında rahatlıkla tercih edilmesini sağlamaktadır.

*Elbisenin bez büzgüsü ayarlanabilir. Her beden için kullanılabilir.

Size uygun bedeni öğrenmenizde yardımcı olacak videoları talep etmek, aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için buraya tıklayarak bize WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

:

 

Keten Çizgili Pandora Elbise, Ekru renk tercihi ile Sena Güven Dés Vu Collection ile dolaplardaki yerini alıyor. Daha sportif ve modern bir stil ortaya koymak ama elbiseden de vazgeçmek istemeyenler için mükemmel bir tercih sunuyor. Günlük şıklığı keten kumaş ile birleştirerek daha rahat ve şık bir görüntü oluşturmanıza yardımcı oluyor. 

 

Belinde yer alan kumaş kemer detayı ile dökümünü ayarlayabileceğiniz Keten Çizgili Pandora Elbise, çizgi detayları üst ve etek kısımlarına yön değiştirerek mükemmel bir kontrast oluşturuyor. Bishop stil kol detayı ile tasarımına hareket katıyor. 

 

Keten kumaşının özelliği sayesinde yaz aylarında tercih edeceğiniz Tulum, terletmiyor ve alerjik reaksiyon göstermiyor. Yaz aylarında gönül rahatlığı ile tercih etmenize yardımcı oluyor. 

 

Anıların vazgeçilmez bir parçası olacak Dés Vu Collection by Sena Güven günlük yaşantınızda ve özel günlerinizde sizi tamamlayan bir koleksiyon olarak yerini alıyor. Yaşadığınız her güzel an sizin anılarınızda yerini alırken sizi anlatan ve göz kamaştıran ürünler Sena Güven’in tasarımı ile hayat buluyor. 

 

Etiketler
Keten, Keten Kontrast, Keten Kontrast Tulum, Keten Kontrast Tulum -, Keten Kontrast Tulum - Bej, Keten Kontrast Tulum Bej, Keten Kontrast -, Keten Kontrast - Bej, Keten Kontrast Bej, Keten Tulum, Keten Tulum -, Keten Tulum - Bej, Keten Tulum Bej, Keten -, Keten - Bej, Keten Bej, Kontrast, Kontrast Tulum, Kontrast Tulum -, Kontrast Tulum - Bej, Kontrast Tulum Bej, Kontrast -, Kontrast - Bej, Kontrast Bej, Tulum, Tulum -, Tulum - Bej, Tulum Bej, -, - Bej, Bej, Keten Çizgili, Keten Çizgili Pandora, Keten Çizgili Pandora Elbise, Keten Çizgili Pandora Elbise -, Keten Çizgili Pandora Elbise - Ekru, Keten Çizgili Pandora Elbise Ekru, Keten Çizgili Pandora -, Keten Çizgili Pandora - Ekru, Keten Çizgili Pandora Ekru, Keten Çizgili Elbise, Keten Çizgili Elbise -, Keten Çizgili Elbise - Ekru, Keten Çizgili Elbise Ekru, Keten Çizgili -, Keten Çizgili - Ekru, Keten Çizgili Ekru, Keten Pandora, Keten Pandora Elbise, Keten Pandora Elbise -, Keten Pandora Elbise - Ekru, Keten Pandora Elbise Ekru, Keten Pandora -, Keten Pandora - Ekru, Keten Pandora Ekru, Keten Elbise, Keten Elbise -, Keten Elbise - Ekru, Keten Elbise Ekru, Keten - Ekru, Keten Ekru, Çizgili, Çizgili Pandora, Çizgili Pandora Elbise, Çizgili Pandora Elbise -, Çizgili Pandora Elbise - Ekru, Çizgili Pandora Elbise Ekru, Çizgili Pandora -, Çizgili Pandora - Ekru, Çizgili Pandora Ekru, Çizgili Elbise, Çizgili Elbise -, Çizgili Elbise - Ekru, Çizgili Elbise Ekru, Çizgili -, Çizgili - Ekru, Çizgili Ekru, Pandora, Pandora Elbise, Pandora Elbise -, Pandora Elbise - Ekru, Pandora Elbise Ekru, Pandora -, Pandora - Ekru, Pandora Ekru, Elbise, Elbise -, Elbise - Ekru, Elbise Ekru, - Ekru, Ekru,