Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila

Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila

Fiyat : ₺479,99(KDV Dahil)

Ürün Bilgileri:

 

Bedenler: 36/38/40 Seçenekleri

*İstenilen ölçülere göre özel üretim 50 ₺ fark ile yapılmaktadır. 

Kumaş: İpek Saten

Yıkama Önerisi:

Kuru temizleme

 

Elbise Boy Ölçüleri

Elbise Boy: 138 cm (Tüm Bedenler için aynı boy)

Özellikler: Bilek Boy

 

Beden Ölçü Tablosu

BÖLGE

36 BEDEN

38 BEDEN

40 BEDEN

GÖĞÜS

80-87 CM

88-91 CM

92-96 CM

BEL

65-74 CM

75-78 CM

79-83 CM

BASEN

90-97 CM

98-101 CM

102-106 CM

 

Manken Ölçüleri

BOY

GÖĞÜS

BEL

BASEN

1.74 CM

85 CM

65 CM

90 CM

 

  

Kendinize Uygun Bedeni Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

*Elisa Asetat Takım, 2 parçadan oluşmaktadır. 

*Takım olarak satılmaktadır, ayrı ayrı satılmamaktadır. 

*Kalıplarımız dar olmasa da Beden Tablosunda yer alan ölçülere göz önünde bulundurarak sipariş vermeniz doğru beden seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. 

*40 Beden için yazdığımız ölçüler, normalde 42 beden giyen birine de uygun olabilir. 

*Sipariş vermeden önce göğüs, bel ve basen ölçünüzü mezura yardımı ile almanızı öneririz.  

*Belirtilen ölçülerden daha küçük ya da büyük bir bedene sahipseniz 50 ₺ fiyat farkı ile size özel ölçülere göre özel olarak hazırlayabiliriz. 

*Beden seçimi ile alakalı tüm soru ve merak ettiklerinizi öğrenmek, beden seçimi videolarına ulaşmak için bize WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. 

:

Abiye kıyafetlerde en çok tercih edilen kumaşlardan biri olan Asetat Saten, Elisa Asetat Takım ile dolaplarındaki yerini almaya geliyor. Gençliği yansıtan bir renk tercih etmek istediğinizde dolabınızda olmasını isteyeceğiniz Lila, elbisenin masalımsı tarzı ile bir araya gelerek tarzınızı öne çıkarıyor. 

 

Takımın üstü olarak gelen bluz, fırfır detayları ve kollarının dökümlü bishop tarzı ile eski İstanbul esintilerini bir araya getiriyor. Yarım daire kloş eteği ise stilinizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Yumuşak ve esnek kumaşı sayesinde size mükemmel bir tarz verirken rahat bir şekilde özel günlerinizin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor. 

 

Masallardan çıkmışçasına bir stil verecek olan Elisa Asetat Takım, iki parçadan oluşuyor. Eteği yarım daire kloş oluşu sayesinde size masalsı bir hava veriyor. 

 

Anıların vazgeçilmez bir parçası olacak Dés Vu Collection by Sena Güven özel günlerinizde sizi tamamlayan bir koleksiyon olarak yerini alıyor. Yaşadığınız her güzel an sizin anılarınızda yerini alırken sizi anlatan ve göz kamaştıran abiye elbiseniz Sena Güven’in tasarımı ile hayat buluyor.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Elisa, Elisa Asetat, Elisa Asetat İpek, Elisa Asetat İpek Saten, Elisa Asetat İpek Saten Takım, Elisa Asetat İpek Saten Takım -, Elisa Asetat İpek Saten Takım - Lila, Elisa Asetat İpek Saten Takım Lila, Elisa Asetat İpek Saten -, Elisa Asetat İpek Saten - Lila, Elisa Asetat İpek Saten Lila, Elisa Asetat İpek Takım, Elisa Asetat İpek Takım -, Elisa Asetat İpek Takım - Lila, Elisa Asetat İpek Takım Lila, Elisa Asetat İpek -, Elisa Asetat İpek - Lila, Elisa Asetat İpek Lila, Elisa Asetat Saten, Elisa Asetat Saten Takım, Elisa Asetat Saten Takım -, Elisa Asetat Saten Takım - Lila, Elisa Asetat Saten Takım Lila, Elisa Asetat Saten -, Elisa Asetat Saten - Lila, Elisa Asetat Saten Lila, Elisa Asetat Takım, Elisa Asetat Takım -, Elisa Asetat Takım - Lila, Elisa Asetat Takım Lila, Elisa Asetat -, Elisa Asetat - Lila, Elisa Asetat Lila, Elisa İpek, Elisa İpek Saten, Elisa İpek Saten Takım, Elisa İpek Saten Takım -, Elisa İpek Saten Takım - Lila, Elisa İpek Saten Takım Lila, Elisa İpek Saten -, Elisa İpek Saten - Lila, Elisa İpek Saten Lila, Elisa İpek Takım, Elisa İpek Takım -, Elisa İpek Takım - Lila, Elisa İpek Takım Lila, Elisa İpek -, Elisa İpek - Lila, Elisa İpek Lila, Elisa Saten, Elisa Saten Takım, Elisa Saten Takım -, Elisa Saten Takım - Lila, Elisa Saten Takım Lila, Elisa Saten -, Elisa Saten - Lila, Elisa Saten Lila, Elisa Takım, Elisa Takım -, Elisa Takım - Lila, Elisa Takım Lila, Elisa -, Elisa - Lila, Elisa Lila, Asetat, Asetat İpek, Asetat İpek Saten, Asetat İpek Saten Takım, Asetat İpek Saten Takım -, Asetat İpek Saten Takım - Lila, Asetat İpek Saten Takım Lila, Asetat İpek Saten -, Asetat İpek Saten - Lila, Asetat İpek Saten Lila, Asetat İpek Takım, Asetat İpek Takım -, Asetat İpek Takım - Lila, Asetat İpek Takım Lila, Asetat İpek -, Asetat İpek - Lila, Asetat İpek Lila, Asetat Saten, Asetat Saten Takım, Asetat Saten Takım -, Asetat Saten Takım - Lila, Asetat Saten Takım Lila, Asetat Saten -, Asetat Saten - Lila, Asetat Saten Lila, Asetat Takım, Asetat Takım -, Asetat Takım - Lila, Asetat Takım Lila, Asetat -, Asetat - Lila, Asetat Lila, İpek, İpek Saten, İpek Saten Takım, İpek Saten Takım -, İpek Saten Takım - Lila, İpek Saten Takım Lila, İpek Saten -, İpek Saten - Lila, İpek Saten Lila, İpek Takım, İpek Takım -, İpek Takım - Lila, İpek Takım Lila, İpek -, İpek - Lila, İpek Lila, Saten, Saten Takım, Saten Takım -, Saten Takım - Lila, Saten Takım Lila, Saten -, Saten - Lila, Saten Lila, Takım, Takım -, Takım - Lila, Takım Lila, -, - Lila, Lila,