Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi
Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi

Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi

Fiyat : ₺479,99(KDV Dahil)

 

Ürün Bilgileri:

 

Bedenler: 36/38/40 Seçenekleri

*İstenilen ölçülere göre özel üretim 50 ₺ fark ile yapılmaktadır. 

Kumaş: İpek Saten

Yıkama Önerisi:

Kuru temizleme

 

Elbise Boy Ölçüleri

Elbise Boy: 138 cm (Tüm Bedenler için aynı boy)

Özellikler: Bilek Boy

 

Beden Ölçü Tablosu

BÖLGE

36 BEDEN

38 BEDEN

40 BEDEN

GÖĞÜS

80-87 CM

88-91 CM

92-96 CM

BEL

65-74 CM

75-78 CM

79-83 CM

BASEN

90-97 CM

98-101 CM

102-106 CM

 

Manken Ölçüleri

BOY

GÖĞÜS

BEL

BASEN

1.74 CM

85 CM

65 CM

90 CM

 

  

Kendinize Uygun Bedeni Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

*Elisa Asetat Takım, 2 parçadan oluşmaktadır. 

*Takım olarak satılmaktadır, ayrı ayrı satılmamaktadır. 

*Kalıplarımız dar olmasa da Beden Tablosunda yer alan ölçülere göz önünde bulundurarak sipariş vermeniz doğru beden seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. 

*40 Beden için yazdığımız ölçüler, normalde 42 beden giyen birine de uygun olabilir. 

*Sipariş vermeden önce göğüs, bel ve basen ölçünüzü mezura yardımı ile almanızı öneririz.  

*Belirtilen ölçülerden daha küçük ya da büyük bir bedene sahipseniz 50 ₺ fiyat farkı ile size özel ölçülere göre özel olarak hazırlayabiliriz. 

*Beden seçimi ile alakalı tüm soru ve merak ettiklerinizi öğrenmek, beden seçimi videolarına ulaşmak için bize WhatsApp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. 

:

 

Abiye kıyafetlerde en çok tercih edilen kumaşlardan biri olan Asetat Saten, Elisa Asetat Takım ile dolaplarındaki yerini almaya geliyor. Eski zamanlarda kral ve kraliçelerin en çok tercih ettiği renklerden biri olan fildişi, Asetat Saten Elbise ile bir araya gelerek size asil bir stil sağlıyor. 

 

Takımın üstü olarak gelen bluz, fırfır detayları ve kollarının dökümlü bishop tarzı ile eski İstanbul esintilerini bir araya getiriyor. Yarım daire kloş eteği ise stilinizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Yumuşak ve esnek kumaşı sayesinde size mükemmel bir tarz verirken rahat bir şekilde özel günlerinizin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor. 

 

Masallardan çıkmışçasına bir stil verecek olan Elisa Asetat Takım, iki parçadan oluşuyor. Eteği yarım daire kloş oluşu sayesinde size masalsı bir hava veriyor. 

 

Anıların vazgeçilmez bir parçası olacak Dés Vu Collection by Sena Güven özel günlerinizde sizi tamamlayan bir koleksiyon olarak yerini alıyor. Yaşadığınız her güzel an sizin anılarınızda yerini alırken sizi anlatan ve göz kamaştıran abiye elbiseniz Sena Güven’in tasarımı ile hayat buluyor.

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Etiketler
Elisa, Elisa Asetat, Elisa Asetat İpek, Elisa Asetat İpek Saten, Elisa Asetat İpek Saten Takım, Elisa Asetat İpek Saten Takım -, Elisa Asetat İpek Saten Takım - Fildişi, Elisa Asetat İpek Saten Takım Fildişi, Elisa Asetat İpek Saten -, Elisa Asetat İpek Saten - Fildişi, Elisa Asetat İpek Saten Fildişi, Elisa Asetat İpek Takım, Elisa Asetat İpek Takım -, Elisa Asetat İpek Takım - Fildişi, Elisa Asetat İpek Takım Fildişi, Elisa Asetat İpek -, Elisa Asetat İpek - Fildişi, Elisa Asetat İpek Fildişi, Elisa Asetat Saten, Elisa Asetat Saten Takım, Elisa Asetat Saten Takım -, Elisa Asetat Saten Takım - Fildişi, Elisa Asetat Saten Takım Fildişi, Elisa Asetat Saten -, Elisa Asetat Saten - Fildişi, Elisa Asetat Saten Fildişi, Elisa Asetat Takım, Elisa Asetat Takım -, Elisa Asetat Takım - Fildişi, Elisa Asetat Takım Fildişi, Elisa Asetat -, Elisa Asetat - Fildişi, Elisa Asetat Fildişi, Elisa İpek, Elisa İpek Saten, Elisa İpek Saten Takım, Elisa İpek Saten Takım -, Elisa İpek Saten Takım - Fildişi, Elisa İpek Saten Takım Fildişi, Elisa İpek Saten -, Elisa İpek Saten - Fildişi, Elisa İpek Saten Fildişi, Elisa İpek Takım, Elisa İpek Takım -, Elisa İpek Takım - Fildişi, Elisa İpek Takım Fildişi, Elisa İpek -, Elisa İpek - Fildişi, Elisa İpek Fildişi, Elisa Saten, Elisa Saten Takım, Elisa Saten Takım -, Elisa Saten Takım - Fildişi, Elisa Saten Takım Fildişi, Elisa Saten -, Elisa Saten - Fildişi, Elisa Saten Fildişi, Elisa Takım, Elisa Takım -, Elisa Takım - Fildişi, Elisa Takım Fildişi, Elisa -, Elisa - Fildişi, Elisa Fildişi, Asetat, Asetat İpek, Asetat İpek Saten, Asetat İpek Saten Takım, Asetat İpek Saten Takım -, Asetat İpek Saten Takım - Fildişi, Asetat İpek Saten Takım Fildişi, Asetat İpek Saten -, Asetat İpek Saten - Fildişi, Asetat İpek Saten Fildişi, Asetat İpek Takım, Asetat İpek Takım -, Asetat İpek Takım - Fildişi, Asetat İpek Takım Fildişi, Asetat İpek -, Asetat İpek - Fildişi, Asetat İpek Fildişi, Asetat Saten, Asetat Saten Takım, Asetat Saten Takım -, Asetat Saten Takım - Fildişi, Asetat Saten Takım Fildişi, Asetat Saten -, Asetat Saten - Fildişi, Asetat Saten Fildişi, Asetat Takım, Asetat Takım -, Asetat Takım - Fildişi, Asetat Takım Fildişi, Asetat -, Asetat - Fildişi, Asetat Fildişi, İpek, İpek Saten, İpek Saten Takım, İpek Saten Takım -, İpek Saten Takım - Fildişi, İpek Saten Takım Fildişi, İpek Saten -, İpek Saten - Fildişi, İpek Saten Fildişi, İpek Takım, İpek Takım -, İpek Takım - Fildişi, İpek Takım Fildişi, İpek -, İpek - Fildişi, İpek Fildişi, Saten, Saten Takım, Saten Takım -, Saten Takım - Fildişi, Saten Takım Fildişi, Saten -, Saten - Fildişi, Saten Fildişi, Takım, Takım -, Takım - Fildişi, Takım Fildişi, -, - Fildişi, Fildişi,